Tekes Tori on rakentamisesta ja asuntomarkkinoista kiinnostuneiden kohtaamispaikka

Tekes on luonut Internettiin kaikille rakentamisesta ja asuntomarkkinoista kiinnostuneille yhteisösivuston, Tekes Tori:n jossa yritykset, päätöksentekijät ja yksityishenkilöt verkostoituvat, keskustelevat ja oppivat toisiltaan.

Uudistuneella Torilla voit keskustelujen lisäksi entistä helpommin mainostaa omaa kiinteistöt- ja rakentaminen aihealueeseen liittyvää tapahtumaasi tapahtumakalenterissa. Voit katsella ajankohtaisia materiaaleja sekä alan tutkimushankkeita kirjoitusten, esitysten ja videoiden muodossa.

Juuri nyt Torilla puhuttaa muun muassa liikkuminen, asuntojen koko, halukkuus maksaa energiatehokkuudesta ja pääkaupunkiseudun asuntomarkkinat.

Related Posts

Salkun rakenne Sijoittaminen

Pisteytykset ja AI-analyysi niiden perusteella

https://piksu.net/sergio/

Osakeanalyysissäni on kohdassa ”Seulonta ja Pisteytys” lista, johon AI on pisteyttänyt yhtiöitä eri kriteerien perusteella.  Tässä 10 parasta.

Minulla on myös muita pisteytyksiä, tämän lisäksi viisi